Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Akg D5S Profesyonel Sahne ve Vokal Mikrofon
Akg D5S Profesyonel Sahne ve Vokal Mikrofon
Akg D5S Profesyonel Sahne ve Vokal Mikrofon
Akg D5 S Profesyonel Sahne ve Vokal Mikrofon

Akg D5S Profesyonel Sahne ve Vokal Mikrofon

5,00
Marka : Akg

 

Akg D5S Profesyonel Mikrofon

Teknoloji ile birlikte bir çok ürün olağanüstü gelişme göstermiştir. Bunlardan biri olan mikrofonlar kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Geçmişten günümüze bakıldığında eskiden mikrofondan çok dertli olan sanatçılar ve vokaller için artık mikrofon ile ilgili sorunlar ortadan kalkmıştır. Özellikle açık alanlarda, rüzgarlı havalarda istediği performansı alamayan sanatçılar için öyle bir ürün piyasaya geldi ki adeta mesleklerine tekrar aşık oldular. Bu noktada devreye giren Akg D5S mikrofon tam bir performans ürünüdür. 

Dinamik mikrofon, çok sesli sahnelerde vokal ve arka vokaller için güçlü bir ses sağlamaktadır. Grup vokalleri için tam bir canlı performans mikrofonu olma özelliğini taşımaktadır. Diğer yandan süper kardioit kutup deseni ile bozulma olmadan maksimum sinyal kazancı sağlamaktadır. Bu arada Akg D5s ile sesiniz her türlü mikste duyulmaktadır. 

Akg D5S Mikrofon Özellikleri

Akg D5S mikrofon özellikleri noktasında ses alma konusunda tam bir profesyonel mikrofondur. Teknik kapasitesi yüksek olan model, mekanik, akustik ve elektriksel olanın yanında, açma kapama düğmesine de sahiptir. Ayrıca mikrofonun diyafram kalınlığı çapı üzerinde çeşitlilik göstermektedir.Diğer yandan, diyaframın sarmal çekme telden yapısı diyaframın ekstra bir ayar resonatörüne olmadan kendini ayarlamasını sağlamaktadır. Ayrıca da ses kalitesini bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Dahası da çift şok emici ile stant başlığı bütün mekanik sesi önlemek ile birlikte çok rahat bir kullanım olanağı sağlamaktadır. 

Vokal kullanımı için optimize edilmiş frekans tepkisine sahiptir. Ses frekans aralığı 70Hz-20000Hz aralığındadır. Kullanılabilir alanları ise, piyanoda, vokalde ve canlı performanslarda tercih edilmektedir.

Akg D5S Diğer Özellikleri

Açma / kapama düğmeli

profesyonel dinamik vokal mikrofon

Frekans aralığı: 70 - 20000 Hz

Elektriksel empedans: 600 Ohm

Türü: Süper Kardiyoit

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı