Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Akg C417 PP Profesyonel Yaka Mikrofonu
Akg C417 PP Profesyonel Yaka Mikrofonu
Akg C417 PP Profesyonel Yaka Mikrofonu

Akg C417 PP Profesyonel Yaka Mikrofonu

5,00
Marka : Akg

Akg C417 PP Profesyonel Yaka Mikrofonu

Akg yaka mikrofonu kategorisinde yer alan akg c417 pp, 20-20000 hz frekans aralığında çalışan profesyonel yaka mikrofonu modelidir. Uygun ödeme seçenekleri ile akg c471 pp yaka mikrofonu fiyatları yonkamuzikmarket.com'da sizleri bekliyor. 

Akg C417 PP

Eskiden çoğu yayın programlarında ses ciddi bir problem olmaktaydı. Özellikle yaka mikrofonlarında sesin pürüzlü çıkması, sesi iletmemesi yada yakaya takılırken çok büyük durması gibi sıkıntılar oluşmaktaydı. Bu noktada ise tüm bu problemleri ortadan kaldıracak bir ürün bulunmaktadır. 

Akg C417 PP çok yönlü profesyonel yaka mikrofonu. Geniş bant sayesinde her türlü tiyatro ve yayın uygulaması için uygundur. Ses duyarlılığı son derece doğal, açık ve nettir. Ayrıca kablolu ve kablosuz modellere uygundur. Diğer yandan ufak gövdesi ile kostümlere ve ceketlere çok kolay biraz şekilde takılabilir. Dahası bu cihazda xlr konektör de bulunmaktadır. 

Akg C417 PP Özellikleri

Akg C417 PP özellikleri noktasında çoğu platformlarda, canlı yayınlarda, kongrelerde ve mitinglerde akla gelen ilk üründür. Teknik özelliklerinde sesin doğal olması sayesinde kablosuz sistemlerde çalışabilmektedir. Ayrıca birden fazla mikrofonun kablo ile bağlandığı durumlarda da kullanılabilmektedir. Dahası ürünün içinde özellikle rüzgarlı havalarda yayın yapan yayıncıların çok sevdiği rüzgar koruması, kravat klipsi ve bağlantı klipsi gelmektedir. 

Yaka mikrofonu çok hafiftir, görünmesi çok zordur. Bütün frekanslarda inanılmaz ses kalitesine sahiptir. Kutup deseni tüm yönlü olarak geçmektedir.Frekans aralığı 20 - 20000 Hz aralığında, direnç seviyesi 200 Ohm, ağırlığı sadece 68 gram olmak üzere benzersiz özellikleri ile en çok tercih edilen model arasındadır. Kullanım alanların daha çok camilerde, canlı yayınlarda ve çeşitli platformlarda kullanılmaktadır.

Akg C417 PP Özellikleri

Standart XLR konektörlü

profesyonel yaka mikrofonu

Çok yönlü 20 - 20000 Hz

XLR Dişi 1,5 m

Çerez Kullanımı