Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Akg C411L Mini Xlr Girişli Condenser Enstrüman Mikrofonu
Akg C411L Mini Xlr Girişli Condenser Enstrüman Mikrofonu

Akg C411L Mini Xlr Girişli Condenser Enstrüman Mikrofonu

5,00
Marka : Akg

Akg C411L Mini Xlr Girişli Condenser Enstrüman Mikrofonu

 

Akg c411 l enstrüman mikrofonu için yaptığımız araştırma sonucu, diğer mikrofon modellerine kıyasla, farklı bir kasa ve çalışma prensibi ile karşılaşmaktayız. Mikrofonun farklarından biri olan çalışma prensibine baktığımız zaman, telli çalgıların gövde bölümüne yapıştırılan bu cihaz, ses dalgalarının ve frekans aralığını algılayarak ileten bir mikrofon modelidir. Bu ürünün çalışma prensibine dikkat ettiğimiz zaman, elektronik olmayan enstrüman modelleri için uygun olduğunu göreceksiniz. Peki diğer enstrüman mikrofonu modelleri ile ne tür farkları vardır? Diğer enstrüman modellerine baktığınız zaman jak yardımı ile gövdedeki frekansı aktaran modellere yanı sıra, akg c411 l modeli enstrüman mikrofonunun daha kaliteli bir sese ve konfor açısından kullanıcıyı daha çok mutlu etmektedir. Akg c411 l enstrüman mikrofonu için özellikler başlığını inceleyeniz.


Akg C411 L Özellikleri

Akg c411 l enstrüman mikrofonu modelinin frekans seviyesi 10 HZ – 18000 HZ aralığındadır. Diğer yandan, empedans değerleri ve diğer daha detaylı özellikler için ürünün özellikler kısmında bularak, farklı enstrüman mikrofonları ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Ek olarak, akg c411 l kablolu bir enstrüman mikrofonu modelidir. Ürünün en önemli özelliklerinden biri olan farklı mikrofon yapısı sayesinde, kullandığınız enstrümana odaklanma özelliği sayesinde, sizi birçok çeşitli problemden kurtarabilir. Örneğin, arka plan gürültü ve parazit gibi kavramlarda, mikrofonun kapsül modeli sayesinde bu tür sorunları hiç yaşamayacaksınızdır. Son olarak, bu ürün sadece telli enstrüman modelleri için uygundur.

Akg C411 L Fiyatları

Akg c411 l enstrüman mikrofonu için size özel genel bir araştırma yaptık. Bu araştırma sonucunda, ürünün 2 yıl garanti süresi olduğunu gördük. Akg markasının güvencesi ile alacağınız bu ürünü, en uygun ödeme yolları ile www.yonkamuzikmarket.com ‘da uzman ekibinden teknik destek ve detaylı bilgi alarak satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı