Benzer Ürünler

Yamaha P45 Taşınabilir Dijital Piyano

5,00
Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺5.599,32(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.098,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺381,23 'den başlayan taksitlerle

 

   

 

Yamaha P45 Taşınabilir Dijital Piyano

 

Yamaha p45, yamaha teknolojisi ile üretilen awm sentetik ses işlemcisine sahip ses tınısı ile muhteşem bir ambiyans yaratan taşınabilir dijital piyano modelidir. Yamaha taşınabilir piyanolar içerisinde çok tercih edilen modellerden olan p45, yumuşak dokunma hassasiyeti ile çalışmaktadır. En ucuz yamaha p45 fiyatı ve yamaha p45 özellikleri yonkamuzikmarket.com'da


Yamaha P45 Piyano

Üstün teknoloji ve kalitenin buluştuğu yamaha p45 piyano modeli ile ilgili incelemelerimi açıklayıcı bir şekilde sizlere sunacağım. Öncelikle bilmenizi isterim ki hem marka hem de model açısından detaylı ve kapsamlı incelemeler birçok kişi tarafından ısrarla isteniyordu. Bu yüzden bu muhteşem ürünü birçok açıdan ele alacağım. Öncelikle bilmeyenler için ilk olarak piyanodan bahsetmek istiyorum. Piyano tuşlara sahip vurmalı ve pedallı bir müzik aletidir. Muhteşem sese ve tınılara sahip bu müzik aleti teknolojinin ilerlemesi ile farklı bir sınıf daha üretilmiştir. Bu sınıf ürünleri elektronik temelli ve teknoljik donanımlara sahip olduğu için dijital ya da elektronik piyano olarak adlandırılmıştır. Genel olarak bu tip ürünlerde amfi, hoparlör, bluetooth, usb girişi, kulaklık girişi ve benzeri özellikler bulunmaktadır. Tabi bu özellikler marka ve modellerde değişkenlik ve özelliklerinde seviyesi değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden yamaha p45 modeli birçok açıdan örnek alınacak ve incelenmeye değer bir üründür. Piyano ile ilgili birçok açıdan bilgi verdiğimize göre modeli incelemeye geçmeden önce herkesin merak ettiği marka hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. Bu konudaki incelemelerimi aşağıdan ulaşabilirsiniz.Yamaha, çok uluslu dünya çapında üretim yapan müzik aletlerinden, ses sistemlerine hatta motosikletler ve araçlar dahi üretebilen büyük bir markadır. 1887 yılından bu yana birçok ödüllü ürüne sahip ve birçok alanda bir numara bir markadır. Japon asıllı olan bu markanın en önemli yanlarından biri ise gerçekten ürünlerinde sunduğu üstün performansı çok uzun soluklu sunabilmesidir. Bu ve benzeri birçok müzik aleti üretici markası arasında dünya çapında öncü ve örnek alınan ürünler üretmektedir. Marka hakkındaki aklınızda olan birçok soru işaretini de götürdüğümüze göre yamaha p45 modeli ile ilgili teknik detaylara daha yakından bakabiliriz. Bu konudaki incelemeler aşağıdaki başlık altında yer almaktadır.


Yamaha P45 Taşınabilir Piyano

Yamaha p45, 88 adet oldukça kaliteli ve hassas tuşlara sahip elektronik piyano modelidir. Yamaha p45 taşınabilir piyano olarak birçok alanda oldukça verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Taşınabilir yapısının yanında, sadece 11.5 kg ağırlığındadır. Üzerinde 2 x 6 watt amplifikatör ve 2 x 12 cm ebatın da hoparlör bulundurmaktadır. Pedala sahip olan bu muhteşem üründe 4 farklı tuş hassasiyet stili bulunmaktadır. Envai çeşit tını ve tona sahip olan bu muhteşem cihazı birçok alanda oldukça verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Birçok alanda sizi şaşırtacak olan oldukça kullanışlı olan bu cihazda mevcut olan sesleri duydukça kendinizi üründen alı koyamayacaksınız. Oldukça keyifli zaman geçirmeniz için oldukça kullanışlı ve şık tasarıma sahip yamaha p45 dijital piyano modelini son olarak da fiyat bakımından incelemek istiyorsanız aşağıda bulunan başlığa göz atabilirsiniz.


Yamaha P45 Fiyatı

Yamaha p45 fiyat bakımından verdiğiniz her kuruşu sonuna dek hak eden bir elektronik veya diğer bir adıyla dijital piyano modelidir. Çünkü emsalleri ile kıyaslandığında sunmuş olduğu ekstra özellik ve kullanışlılık bakımından çok daha üstün bir cihaz olduğunu kanıtlamıştır. Tüm özellikleri, tuş hassasiyeti, ses kalitesi ve birçok özelliğinin yanı sıra gerçekten çok uzun vadede size sunduğu imkânları sürdürülebilir kılabilen nadir bir üründür. Yamaha p45 fiyat konusunda güvenilir tedarik firmalarından yapılan inceleme sonucunda gönül rahatlığıyla alınması gereken müzik aletidir. Sizlerde daha fazla bu muhteşem ürünü kaçırmadan en kısa zamanda tecrübe edip ekipmanlarınız arasında yer aldırınız.


Yamaha P45 Özellikleri

Boyutlar Genişlik 1,326 mm (52-1 / 4 ”)

Yükseklik 154mm (6.0 ”)

Derinlik 295 mm (11-1 / 2 ”)

Ağırlık Ağırlık 11,5kg (25 lbs., 4oz)


Kontrol arayüzü

Klavye Tuş Sayısı 88

Türü Kademeli çekiç standart (GHS) klavye

Dokunma Hassasiyeti Sert / orta / yumuşak / sabit

Panel Dili İngilizce


Sesler

Ton Üretimi Piyano Sesi AMW Stereo Örnekleme

Polifoni Polifoni Sayısı (Maks.) 64

Önceden Ses Sayısı 10


Etkileri

Tipler Reverb Evet (dört tip)

Fonksiyonlar Çift / Katmanlar Evet

ikili Evet


Fonksiyonlar

Genel Kontroller Metronom Evet

Tempo Aralığı 32 - 280

Transpose -6 ila 0,0 ila +6 arası

Ayarlama 414.8 - 440.0 - 446.8 Hz


Depolama ve bağlantı

12 V DC IN Bağlantı DC

Kulaklık Standart

Sustain Pedal Yes (Yarım pedal opsiyonel FC3A ile mevcuttur)

Pedal Ünitesi No

MIDI yok

AUX OUT Hayır

USB EVET EVET Evet


Amplifikatörler ve Konuşmacılar

Amplifikatörler 6 W x 2

Hoparlörler 12 cm (4-1 / 2 ”) x 2


Güç kaynağı

Güç Kaynağı PA-150B veya diğer Yamaha tercih edilen parçalar

Güç Tüketimi 6 W (PA-150 güç adaptörü kullanarak)

Otomatik Kapatma Fonksiyonu Evet


Aksesuarlar

Birlikte Verilen Aksesuarlar Müzik Dinlenme Evet

Pedal / Ayak Pedalı Evet

AC Adaptör PA-150B veya diğer Yamaha tercih edilen parçalar

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
detay
                     
Çerez Kullanımı