Yamaha NP12B Piaggero Taşınabilir Dijital Piyano 61 Tuş

5,00
Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺2.650,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.650,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺203,04 'den başlayan taksitlerle

 

   

 

Yamaha NP12 Piaggero Klavye

 

 

Japonların 18.yy'dan itibaren ilk olarak piyano üretimiyle başlamasının ardından günümüze kadar birçok enstrümanda ve hatta motorsiklet camiasında da yer edinmesinin yanı sıra, günümüzde çokça stüdyo kayıtlarında tercih edilen ve kullanılan midi klavye dünyasında da adını Piaggero modelleriyle duyurmaktadır. İşte biz de bu yazımız altında Yamaha'nın küçük midi klavye modeli NP12 modelini (küçük dediğime bakmayın tamı tamına 61 tuşlu bir canavardan söz ediyoruz) inceliyoruz.

Stüdyo kayıt işlemlerinizde önem verdiğiniz öncelikli nitelik kaliteyse, pürüzsüz işlerin insanıysanız ve popüler görüntülerden daha çok klasik görüntülü ses kayıt ve stüdyo aletlerine meraklıysanız bu ürünle can ciğer kuzu sarması olacaksınız. Yonka Müzik Market olarak kendi stüdyolarımızda da kullandığımız ürünlerden birisi olan bu midi klavye, üstün frekans dalgası özelliği ile içerisinde bulunan enstrümanların seslerini birebir aynı olacak şekilde net ve duru bir biçimde kullanıcılarına yansıtmaktadır.

Sunduğu özelliklere bakacak olursak eğer;

- 61 tuşlu piyano stili klavye.

- Advanced Wave Memory (AWM) Stereo Sampling

- Tümleşik Stereo Hoparlör Sistemi

- Piyano Önayarlı Şarkılar

- Pil veya AC Adaptör

- Otomatik Kapanma Modu

Sonuç olarak;

Eğer stüdyo kayıtlarınızda aradığınız özellik en gerçekçi sesi alırken aynı zamanda da kaliteden ödün vermeden klasik tasarımlı bir ürün kullanmaksa bu Japon amiral gemisini gözden kaçırmamanızı öneririz. Kendi fikrimizi söylemek gerekirse, Yamaha'nın bu klavyelerini gördükten sonra klasikçi olmamak işten bile değil.

 

detay
                     
Çerez Kullanımı