61 Tuşlu Ön Ayarlı Şarkı Ayarı Yamaha NP12 Piaggero Midi Klavye

5,00
Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺2.650,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.860,00(KDV Dahil)
Kargoya Verilme Süresi : 1 Gün
* ₺228,88 'den başlayan taksitlerle

 

  

Yamaha NP12 Piaggero Klavye


Yamaha NP12, yamaha teknolojisi ile üretilen 61 tuş sayısı bulunan gerçekçi piyano tınısı üreten mükemmel hafif tasarım ile yamaha piaggero klavye modelidir. En ucuz yamaha np12 fiyatı ve yamaha np12 yorum yonkamuzikmarket.com'da


Yamaha

1887’de arızalı, tuşlu çalgı aletini tamir etmeye çalışarak şirketinin temellerini atan ve şirketinin ismine kendi soyadını veren Torakusu Yamaha çok zaman geçmeden kendi tuşlu çalgı aletlerini üretmeye başlamış ve firmayı 132 senedir üflemeli, tuşlu, yaylı vb. birçok çalgı aletinde öncü bir marka haline gelmiş, Japon malı tabirinin hakkını vermeyi kendine vizyon edinmiş en köklü ses firmaları arasında yer edindirmiştir. Müzik ve ses aletleri dışında motosiklet sanayiide de önemli başarılara imza atmıştır. Biz bu içeriğimizdeyse Yamaha’nın tuşlu çalgı aletlerinden biris olan NP12 modelini inceleme altına alacağız.


Yamaha NP12

Birçok üretici firmanın çeşitli varyasyonlarda ürettikleri klavyelere nazaran Yamaha NP12 klavye, 6 saate kadar elektrik olmadan kullanım süresi sunabilen ve lüzumsuz güç kullanıldığı ya da kullanıcının cihazı açık unuttuğu anlarda kendi kendini kapatma özelliğine sahip olmasıyla, taşınabilirlik ve kullanışlılık açısından çok ergonomik bir klavyedir. 61 tuşlu olan bu cihaz, AWM özelliğine (Advanced Wave Memory) sahip olduğu için gerçek piyano sesini her bir tuşta bulunan 2,5W amplifikatör sistemi ile kullanıcılarına üstün Yamaha teknolojisiyle tattıran bir üründür.


Yamaha NP12 Fiyat

Yamaha Np12 fiyatları ise disbrütör firmasıyla satış yapan yetkili bayiiler arasında değişiklik göstermekte ve 1.860 TL ila 2.064 TL arasında bir fiyat yelpazesine sahip olmasıyla birlikte beyaz ve siyah seçenekleri de sunmaktadır.

Yamaha NP12 Özellikleri

Piyano-stili klavye

61 tuşlu piyano stili klavye.

Advanced Wave Memory (AWM) Stereo Sampling

WM, Advanced Wave Memory Stereo Sampling, orjinal enstrümanın ifade gücünü ve tonunu yansıtan üstün dalga verilerini yüksek dijital teknolojileri kullanarak yaratan bir sistemdir. Çeşitli dalga şekilleri kullanarak eşsiz ve zengin bir ton çıkarmaktadır.


Tümleşik Stereo Hoparlör Sistemi

Bu enstrüman daha fazla tonu daha hafif bir dijital piyanoya yerleştiren çok etkili amplifikatörler kullanmaktadır. Her kanala 2.5 watt olmak üzere, bu klavyeler her nereye isterseniz gitmeye hazırdır.


Piyano Önayarlı Şarkılar

Dinleme keyfinize hitap eden, piyano şarkıları için performans verisi ve aynı zamanda demo şarkılar bulundurmaktadır.


Pil veya AC Adaptör

NP-12, AC adaptör ile kullanılabilmektedir. Fakat, 6 saatlik batarya -kalem pil- Piaggero'nun taşınabilirliği açısından uyumluluk sağlamaktadır. (Japon Sanayi Düzenlemesi) (Ürün ile birlikte verilen adaptörün çeşidi ürünün satıldığı bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Lütfen yerel dağıtıcısınıza danışınız.)


Otomatik Kapanma Modu

Bu yeni ve çevre dostu bir moddur. Gereksiz güç kullanımı engellemek amacıyla, NP-12 klavye belirli bir süre (30 dakika) kullanılmadığında kendini otomatik olarak kapama özelliğine sahiptir. Bu özellik bataryanın ömrünü uzatmaktadır. 

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı