Lentus

En uygun Lentus ürünleri yonkamuzikmarket.com avantajlarıyla size özel sunuluyor. Müzik keyfinizi en üst seviyede yaşamanız ve kaliteyi ekonomik fiyatlarla satın almanız için online Lentus kataloğumuzu sunuyoruz.

Türkiye’nin her bölgesine, her iline aynı gün kargo ve 50 TL üzerindeki tüm ses sistemi siparişlerinde bedava kargo fırsatlarıyla seçkin avantajlar sunuyoruz. Online kategorimizi hemen inceleyebilir ve tek tıkla satın alabilirsiniz.


Lentus Ses ve Müzik Sistemleri

Profesyonel ses sistemi amfi hoparlör paketlerinde en iyi fiyatları, yonkamuzikmarket.com dijital sisteminden satın alabilirsiniz. İki yollu kabin hoparlör çeşitlerinde 12 inç, 15 inç gibi farklı donanımlar, en uygun fiyatlarla sunuluyor.

Global marka niteliği sunan Lentus, amfi ve mikser çeşitlerinin yanı sıra profesyonel hoparlör çeşitleriyle yüksek kalite standartları sunuyor. Ses ve müzik uygulamalarından performans artıran ve şahane efekt sistemleriyle müziğe keyif katan en iyi ürünleri inceleyebilirsiniz.

Lentus driver tweeter çeşitleri, 12 kanallı ve 16 kanallı efekt sistemleriyle deck mikser çeşitlerini, en çok tercih edilen modelleriyle online satın alabilirsiniz. Lentus power anfi çeşitlerinde çift el mikrofonlu setler, kanal ve watt seçkili muazzam tasarımlarla geniş bir skala sunuyoruz.


Lentus Kalite ve Konfor Özgünlüğü

Taşınabilir ses sistemlerinde en yüksek konfor özelliklerini sunan Lentus aktif subbass tasarımlarıyla da çok beğeniliyor. 12”, 15” subbass kombinasyonlarında şahane ses sunumları ve tam donanımlı ses sistemi paketleriyle ekstra ekonomik seçenekler sunuluyor.

Online Lentus kataloğumuzdan en cazip ürünleri değerlendirebilir, indirimli fiyatlar ve kampanyalı seçeneklerle hızlı satın alabilirsiniz. Sat kablosuz uydu hoparlör çeşitleri ve power mikser anfi çeşitleriyle profesyonel kapsamlar sunuyoruz. Canlı destek sistemimizden dilediğiniz her an erişim sağlayabilir ve Lentus marka tüm ürünler için bilgi alabilirsiniz. 

Whatsapp ve telefonla sipariş sistemimizden, satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 7/24 kesintisiz alışveriş konforu, esnek ödeme opsiyonları ve garantili ürün satışıyla en iyi Lentus ürünlerini, online sistemimizden edinebilirsiniz.

 

Yonkamuzikmarket.com dijital alışveriş konforu, güvenilir yazılımlar ve profesyonel hizmet kalitesiyle dizayn ediliyor. Türkiye’nin her noktasına aynı gün kargo avantajlarından yararlanarak, hemen sipariş verebilirsiniz.

Çerez Kullanımı