Loading..
   < >

   Harici Horn Hoparlör

   Harici horn hoparlör satış sayfamızda anfi volümünden sesi yükseltip artırılabilen hat trafolu ve kademeli harici hoparlörler yer alır. Genel de resmi projelerde kullanılan harici hoparlörler su geçirmeyen yapısı sayesinde açık alanlarda kullanılmaktadır. En ucuz harici horn hoparlör fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Harici hoparlör kullanımında dikkat etmeniz gereken en önemli konu bağlayacağınız amfinin stereo olmasıdır. Çünkü duvar hoparlörleri ile harici hoparlörleri aynı çıkışa bağlamanız sorun teşkil edebilir. 


   Harici Hoparlör

   Güçlü ses dağılım kombinasyonlarına göre imal edilen harici hoparlör sistemleri, kamuya açık alanlarda oldukça konforludur. Geniş alan, açık alan ses sistemleri olarak tasarım edilen harici hoparlör çeşitleri, anons yayın ekipmanları olarak kullanılıyor.

   Frekans aralıklarına göre farklı dizilimler sunan harici hoparlör çeşitleri, tüm hava koşullarında kullanılabilir özelik sağlayan ve açık alanlarda kullanılabilen ses sistemleridir.


   Harici Hoparlör Özellikleri

   Temiz, doğal ve net ses akışlarıyla fonksiyonel olarak kullanım sağlayan harici hoparlör çeşitleri, genel seslendirme ve anons etkinliklerinde kullanılan ses sistemleridir. Bileşen özellikleri ile müzik ve ses uygulamalarında pürüzsüz ses akışı sağlayan hoparlör tasarımları, genellikle poliüretan malzemeden imal edilir.

   Elektrostatik veya özel reçine boyalar ile yüksek dayanımlı olarak imal edilen harici hoparlör çeşitleri, paslanmaz çelikten üretiliyor. Toz geçirmez ve su geçirmez özellikleriyle her mevsim kullanılabilen harici hoparlör çeşitleri, sektörel olarak kullanılabilen ürünlerdir.


   Harici Hoparlör Kullanım Alanları

   Özellikle cami ses sistemleri kapsamında kullanılan harici hoparlör çeşitleri, okullar, eğitim merkezleri, spor tesisleri gibi pek çok alanda kullanılırlar. Tüm ibadet alanlarında ve kentsel alanlarda kullanılan harici hoparlör çeşitleri, alışveriş merkezlerinde, iş ve yaşam merkezlerinde kullanılır.

   Kamu binalarında, belediye alanlarında anons yayın sistemleri olarak kullanılan ürünler, mağazacılık ve büyük market sistemlerinde kullanılır. Net ses iletimleri için kullanılan harici hoparlör çeşitleri, üretim tesisleri, geri dönüşüm tesisleri gibi pek çok alanda kullanılır.

    

    

    

   €90,25KDV Dahil
   €118,75 KDV Dahil

    

    

    

   €57,76KDV Dahil
   €76,00 KDV Dahil

    

    

    

   €67,61KDV Dahil
   €88,95 KDV Dahil

    

    

    

   €98,45KDV Dahil
   €129,55 KDV Dahil

    

    

    

   €148,20KDV Dahil
   €190,00 KDV Dahil

    

    

    

   €87,03KDV Dahil
   €131,27 KDV Dahil

    

    

    

   €97,59KDV Dahil
   €129,55 KDV Dahil

    

    

    

   €67,37KDV Dahil
   €86,37 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı