Loading..
   < >

   Gitar Standı

   Gitar standı satış sayfamızda tüm gitar modellerini taşımak için uyumlu olan tekli, 3 lü ve 5 li Gitar Standları yer alır. Genelde klasik gitarlarda kullanılan gitar standları en iyi ödeme seçenekleri ile yonkamuzikmarket.com'da. Sahibinden gitar standı modelleri ve en iyi çeşitleri mağazamızda bulabilirsiniz. Gitar standları iki çeşite ayrılmaktadır. Evde kullanılan gitar standları ve mağazalarda kullanılan 3lü, 5li ve sıralı olmak üzere gitar standları bulunur. Klasik gitarlar, elektro ve akustik gitarlar için dizayn edilen gitar standı çeşitleri birbirinden farklı markalarla satışa sunuluyor. Geniş alan kullanımları için 3’lü, 4’lü veya 5’li stant seçeneklerinde imal edilen gitar standları, tekli veya çoklu modüllerde sunuluyor.

   Enstrümanların daha konforlu kullanımları ve güvenliklerinin sağlanması için opsiyonel kullanım olanakları sağlayan stantlar, farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. 


   Gitar Standı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

   İlk kez stand seçimi yapanlar için marka çok fark etmeyecektir. Kullanım alanına göre ev tipi, stüdyo tipi ürün seçimi yapılabilir. Özellikle tekil ürün kullanımlarında yani bireysel ürün seçimi yapılırken, ürün detayları incelenerek sipariş verilebilir.

   Gitar standı seçimlerinde, ürünlerin ebatları ve enstrüman kullanımlarına göre değerlendirme yapılabilir. Fiyatları, kargo ve teslimat unsurlarının yanı sıra esnek ödeme seçeneklerine göre de stant tercihleri yapılarak, online menü üzerinden hızlı sipariş verilebilir.


   Gitar Standı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

   Tasarım özellikleri, ürünlerin fiyatını belirleyen unsurlar arasındadır. Marka nitelikleri ve model özelliklerine göre de ürün seçimi yapılabilir. Her tasarımda kullanılan hammadde ve ekipman özelliklerine göre fiyat belirlemesi yapılıyor. Ayrıca müzik sistemi ekipmanlarının kapsamlarına göre tekli, 3’lü veya 5’li stand formlarına göre stant- sehpa çeşitleri belirlenebilir.

   3lü gitar standı çeşitleri, genellikle ahşap modüllerden dizayn edilen ve enstrümanların çizilmemesi, zarar görmemeleri için fonksiyonel olarak imal edilirler. 


   Gitar Standı Kullanım Alanları Nelerdir?

   Bireysel kullanımlar için tekli olarak imal edilen ürünler, profesyonel satış sistemleri için çoklu modellerde üretiliyor. Müzik ve enstrüman kursları, konservatuarlar, sanat merkezleri gibi alanlarda kullanılan genellikle çoklu tasarımlardır. Sahne ses sistemleri dahilinde özellikle orkestralar, saz ekipleri veya korolar için genellikle 5li gitar standı çeşitleri kullanılır.

   Canlı sahne performansları, stüdyo yayın ve kayıtları gibi etkinliklerde kullanılan stand çeşitleri, açık alan veya kapalı mekanların tamamında kullanılabilir.


   Gitar Standı Markaları Nelerdir?

   Lastvoice profesyonel stant üretimleri ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Yerli üretici firma olarak müzik ve ses sistemlerinin her kategorisinde imalat gerçekleştiren marka, gitar standı çeşitlerinde de tekli ürünlerin yanı sıra çoklu modülleriyle seçenekler sunuyor.

   Yonka, Superlux ve Ctt markalarının tasarımlarıyla sunulan ve tüm gitar çeşitleri için kullanıma uygun olan nitelikli ürün seçenekleri bulunuyor. Hercules Stand marka kalitesiyle sunulan akustik gitar standları, elektro ve klasik gitar stant çeşitleri bulunuyor.


   Gitar Standı Hangi Malzemelerden Yapılır?

   Genellikle ahşap modüllerde dizayn edilen stand çeşitleri, modellerine göre farklılık gösterir. Metal veya plastik tasarım seçenekleri bulunan ürünlerde, kumaş kaplama veya deri kaplama gibi ek materyaller kullanılır.

   Gitar standı çeşitleri, saz ve bağlama kullanılabilen ürün seçenekleri bulunuyor. Portatif sistemler dahilinde geliştirilen ekipmanlara ek olarak, duvar askılı modeller bulunuyor. Her ürün farklı hammadde ile imal edilir. Metal aksamlarda genellikle plastik detaylar kullanılarak, kolay ayarlanabilir formları ile imalat sunuluyor.


   Duvar Askılı Stant Çeşitleri

   Duvar rafı olarak tasarım edilen gitar standı çeşitleri, özellikle kurslar ve enstrüman satılan mağazalarda kullanılıyor. Saz veya gitar kursları, müzik ve etkinlik merkezleri, okul ve müzik eğitim merkezleri gibi alanlarda ahşap veya sert plastik materyalden yapılan askı panelleri bulunuyor.

   Gitar stant çeşitleri duvar modüllerinde yine, tekli tasarımlar veya çoklu askı seçenekleri bulunuyor. Her ürün ve tasarım, marka sunumları ve materyal özelliklerine göre farklı fiyat seçeneklerinde sunulur. Ürün seçimlerinde kolay kullanım özelliklerinin yanı sıra esnek ödeme opsiyonları ve kargo unsurlarına göre tercih yapılabilir. Ayrıca çoklu kullanım alanlarında yer açısından duvar üniteleri daha avantajlıdır.

   Çerez Kullanımı