Decon

Decon, ses sistemi kategorisinde ürün sunan seslendirme markasıdır. Mikrofon, hoparlör, anfi ve diğer ses sistemi ürünlerini üreten decon, sektörün kaliteli markalarının başında gelmektedir. Decon audio systems diye de bilinen bu marka, 100 volt sistemler konusunda alanında çok iyi seviyededir. Üretmiş olduğu decon ürünlerini belirli bir standarta taşıması bu markayı daha da iyi yerlere getirecektir. 

 

Tavan hoparlör, duvar tipi hoparlör, hat trafolu dış mekân horn hoparlör, power anfi, duvar tipi mini hoparlör, aktif kabin hoparlör, ünit hoparlör, ünitli cami hoparlörü, çıplak hoparlör, tweeter, tweeter driver, alıcı receiver, telsiz el mikrofonu, telsiz yaka mikrofonu modelleri ile sitemizde satışa sunulan Decon ürünleri çokça tercih edilen markalar arasında en başta gelmektedir.

13 cm büyüklük, 3-6 watt arası çıkış güçleri, 100 volt hat trafolu sistem, 8 ohm empedans ve 89 db ses duyarlılığı kapasitesiyle DS-1325T modeliyle; 100 volt hat trafolu, 30 watt güç çıkışı ve 108 db hassasiyet kapasitesiyle DH-303 modeliyle öne çıkan tüm Decon modelleri sitemizde sizleri bekliyor.

46 TL ila 7.562 TL aralığında değişkenlik gösteren fiyat yelpazesi ile tüm Decon ürünlerine sitemizden ulaşabilir, ürünler hakkında bilgiyi uzman teknik ve temsilci kadromuzdan alabilir, ürünleri sepetinize en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Çerez Kullanımı