Benzer Ürünler

Boya By-M1 Yaka Mikrofon Süngeri 2'li Paket

5,00
Marka : Gold Audio
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺57,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺51,30(KDV Dahil)
Kargoya Verilme Süresi : 1 Gün
* ₺6,31 'den başlayan taksitlerle
Üyelikte %3 İndirim

 

 

 

Boya By-M1 Yaka Mikrofon Süngeri 2'li Paket


Boya By-m1

Boya By-m1 kablolu yaka mikrofonu modelleri birçok cihaz ile uyumlu olabilen modellerdir. Kaliteli ses almanıza yarayan ve standart 3.5 mm stereo giriş ile cihazlara bağlanan bu ürünlere uygun ödeme koşullarıyla Yonka Müzik Market sitesi üzerinden görüntüleyebilir indirimli ve kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Bu kulaklık türleri DSLR fotoğraf makinesi, video kamera, bazı kompakt fotoğraf makineleri, bilgisayarlar, ses kayıt cihazları, akıllı telefonlar buna benzer birçok cihazda kullanım sağlanarak uyumlu bir şekilde kullanılmaktadır. Bu ürünler 3.5 mm ses girişine sahip olan çoğu cihazda uyumlu olarak çalışabilmektedir. Aynı zamanda giriş konektörü olarak uyumsuz ise çeşitli dönüştürücüler ile birlikte kullanımda sağlanabilir. Boya By-m1 ürünlerini marka, teknik özellikler, modellere göre Yonka Müzik Market sitesi üzerinden görüntüleyebilir indirimli ve kampanyalı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu siteden alacağınız ürünler bütçe dostu olup aynı zamanda ürünlerimizin kısa süre içerisinde elinize ulaşmasına yardımcı olacaktır. Alacağınız ürünler garanti kapsamında olacağı için ürünlerinizde herhangi bir sorun yaşadığınızda kısa sürede sorunun çözülüp ürününüzün tarafımıza yollanması sağlanacaktır. İstenilen ürün seçeneğini geniş yelpazede bulabileceğiniz bu site dünya markalarını hizmetinize sunmaktadır. Bu nedenle Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz siteler arasında yer almaktadır.


Boya By-m1 Özellikleri

Bu yaka mikrofonlarının birçok türünün bulunmasının yanı sıra çok fazla özelliği de bulunmaktadır. Piyasada kaliteli olarak adlandırılabilecek bir mikrofonun özelliklerini sizlerle paylaşacağız. Öncelikle bu ürünleri almadan önce iyi bir araştırma yaparak satın almanız sizin için uygun olacaktır. Alacağınız ürünler kullanım amacınıza uygun olursa iyi bir kalitede kullanım sağlamış olacaksınız. Ürünleri özellik olarak sıralayacak olursak. Örneğin polarite çok yönlü olarak, frekans aradıkları ise 65 hz- 18 khz, sinyal gürültü 74 dB SPL, duyarlılık, konektör 3.5 mm, mikrofon boyutları, kablo uzunluğu 6 metre, ağırlık ise genellikle 20.5 gram olarak satışa sunulan ürünler olarak ifade edilebilir. İstediğiniz tür ve çeşitteki ürünü Yonka Müzik Market sitesi üzerinden indirimli ve kampanyalı fiyatlarla görüntüleyebilir ve satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin özellikleri ürünlerden ürünlere farklılık gösterebilmektedir. Kullanım sağlayacağınız cihazla uyumluluğuna göre özellikleri değişebilmektedir. Boya By-m1 Özelliklerinde kullanım amacınız bu ürünlerde çok önemlidir. Ürünlerin özelliklerinin belirlenmesinde kullanım amacınızın önemli yüksek olmaktadır. Örneğin telefonla kullanım ile kullanım sağladığınızda kameranızın ya da ses kayıt programımızın açılmasını sağlamadan önce mikrofonu kapalı konumuna getirerek takmanız gerekmektedir. Bazı telefonlarda kullanım sağlanan programlardan kayıt kayna ayarı yapılması gerekmektedir. Bu durumlara dikkat ederek seçim sağladığımızı doğru bir seçimi yapmış olacaksınız.


Boya By-m1 Fiyat

Bu ürünlerin fiyatları birçok duruma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Genellikle ürün satın alırken öncesinde iyi bir araştırma yaparak ürün satın alırsınız sizler için uygun olacaktır. Siteler üzerinde karşılaştırma yaparak fiyat değişkenliklerini görüntüleyebilir size en uygun fiyatları bu şekilde belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Boya By-m1 Fiyat durumunu en uygun ve indirimli kampanyalı fiyatlarla Yonka Müzik Market sitesi üzerinden görüntüleyebilir bütçenize uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu ürünler fiyat olarak marka, model ve teknik durumlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle sizin kullanım amacımız da çok önemlidir. Kullanım amacınız profesyonel bir kullanım ise ürünümüzün fiyatı da yüksek olacaktır. Düşük özellikli bir ürün seçtiğiniz de ürününüzün fiyatı da düşük olacaktır. Fiyatı belirleyen bir diğer durumlardan Bir tanesi de marka durumudur. Markalar ürünlerin fiyatların belirlenmesinde başlıca unsurlardan bir tanesidir. Bu nedenle marka seçiminizi iyi yaparsınız fiyatımız ona göre değişkenlik gösterecektir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
detay
                     
Çerez Kullanımı